Elmar Cabin

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Eten op locatie

  • Ontbijt

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Het comfortabele Elmar Cabin Baguio City hotel ligt op 20 minuten loopafstand van Rose Garden en beschikt over 9 kamers, draadloos internet en privéparkeren. Deze herberg met een restaurant en een winkelgebied bevindt zich op 2 km van het Baguio Orchidarium in Baguio City.

    Dit hotel in Baguio City is gelegen op 10 minuten rijden vanaf het Burnham Park. Bezienswaardigheden op 3 km van Elmar Cabin Baguio City zijn onder andere de Klokkerk in Baguio City. Het Tam-awan Village bevindt zich binnen 25 minuten wandelafstand. De La Trinidad-Bokawkan Terminal bushalte ligt binnen een paar straten van deze accommodatie in Baguio City.

    De kamers hebben een eetgedeelte en een eethoek buiten, evenals een TV voor uw gemak. Sommige kamers beschikken over een bidet en een apart toilet. Geniet van een privébadkamer met een bidet en een douche.

    Het ontbijt wordt geserveerd in de tuin. Bij dit hotel wordt een menu van de Aziatische keuken aangeboden, te proeven bij het Aziatische restaurant Elmar Cabin.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Elmar Cabin Baguio City

    De kamers hebben een eetgedeelte en een eethoek buiten, evenals een TV voor uw gemak. Sommige kamers beschikken over een bidet en een apart toilet. Geniet van een privébadkamer met een bidet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Elmar Cabin Baguio City Buitenkant foto Elmar Cabin Baguio City Hostel Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Toiletten foto Elmar Cabin Baguio City Eten foto
    Private Bathroom Quadruple Room

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Elmar Cabin Baguio City Interieur foto Elmar Cabin Baguio City Buitenkant foto Elmar Cabin Baguio City Interieur foto Elmar Cabin Baguio City Hostel Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Toiletten foto Elmar Cabin Baguio City Eten foto
    Familie Kamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 2 Bunk beds

    Meer informatie +
    Elmar Cabin Baguio City Bedden foto
    Deluxe Kamer

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Elmar Cabin Baguio City Hostel Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Gangen foto Elmar Cabin Baguio City Hostel Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Hostel Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Toiletten foto
    Vierpersoonskamer

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Elmar Cabin Baguio City Kamer foto Elmar Cabin Baguio City Hostel Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Hostel Bedden foto Elmar Cabin Baguio City Interieur foto Elmar Cabin Baguio City Interieur foto
    Familie Kamer

    Type bed: 2 Bunk beds

    Meer informatie +

    Locatie bij Elmar Cabin Baguio City

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Elmar Cabin Baguio City

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wordt er ontbijt geserveerd in comfortabele Elmar Cabin hotel?
      Ja, comfortabele Elmar Cabin hotel biedt verschillende soorten ontbijt, dagelijks geserveerd in de tuin.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Elmar Cabin Baguio City